Bakanlar ve AK Parti milletvekilleri halı saha maçı yaptı

Ankara Kızılcahamam’da AK Parti 30. İstişare ve Kıymetlendirme Toplantısı’nın ardından Kızılcahamam Eliz Otel’in yakınında bulunan halı alanda bakanlar ve AK Parti milletvekilleri kozlarını paylaştı.

Alanda ter atanların ortasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ta vardı.

“Dostluk kazandı”

Maç sonrası 7-3 mağlup olan kadroda yer alan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Dostluk kazandı.” sözlerini kullandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise “Tabii AK Parti kamplarının klasiği biliyorsunuz futbol maçları. Bu sefer de kampımızda bir maç yaptık. Oynamak değerli fakat yenen kadroda oynamak daha kıymetli, bu manada bizim ekip uğraş etti. En düşük performanslı bendim lakin arkadaşlar hoş gayret ettiler. Başta geriye düşmüştük fakat maçı sonradan aldık. Sonuca bakmak lazım, 7-3 mavi kadro kazandı, iyi olsun.” değerlendirmesini yaptı.


Bakan Çavuşoğlu maçı izledi

Öte yandan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da bakan arkadaşlarını ve milletvekillerini izlemek üzere saha kenarına geldi.

Bakan Çavuşoğlu, uzun müddettir idman yapmadığı ve yer kaygan olduğu için oynamadığını söyledi.


Gazetecilerle voleybol oynadı

AA’nın haberine nazaran akabinde Çavuşoğlu, halı sahanın yan tarafında bulunan voleybol alanına gelerek burada gazetecilerle bir müddet voleybol oynadı.Yorum yapın